#nowy_dach

Nasze wykonanie.
Twój dach.
Twój spokój.

Nowy dom to nowy dach. Warto zadbać o to aby ta część naszego nowego miejsca, która zapewnia bezpieczeństwo, była odpowiednio przygotowana. Oferujemy pełną listę producentów, dostępnych w Polsce. Postaw na Montaż-Dach, postaw na doświadczoną ekipę dekarzy.

Boniewo
działamy do 100km od siedziby firmy

Działamy

NA CZAS
W BUDŻECIE
DOKŁADNIE
KULTURALNIE
Nasze atuty
Prowadzimy oszczędną gospodarkę powierzonymi materiałami. Dbamy o to by wszystko umiejętnie wykorzystać.
Dysponujemy nowoczesnym i kompletnym sprzętem. Nie lubimy kompromisów. Działamy efektywnie.
Gwarantujemy czystość w trakcie trwania usługi oraz utylizację odpadów po skończeniu realizacji.

Pełen profesjonalizm - korzystając z usług firmy Pana Kamila uzyskaliśmy indywidualne podejście do klienta, fachowe doradztwo, bardzo dobrą cenę, solidne wykonanie. Cała ekipa to przemili i bardzo życzliwi ludzie, znający się na swoim fachu. Duże zaangażowanie w pracę. Firma w 100 % zasługująca na zaufanie.

Wiesław, Bądkowo
Źródło opinii

Solidność, terminowość, szybkie wykonanie usługi, fachowość pracowników, zaangażowanie oraz wysoka kultura osobista szefa, stuprocentowe zadowolenie z wykonanej usługi. Firma godna polecenia.

Mirosława, Chodecz
Źródło opinii

Współpraca z panem Kamilem i jego firmą przebiegła bardzo dobrze, poczynając od pomocy przy wyborze materiału, aż po profesjonalne wykonanie. Firma godna polecenia innym klientom.

Beata, Izbica Kujawska
Źródło opinii

Firma godna polecenia. Prace wykonane szybko, sprawnie, bez zastrzeżeń. Dekarz doradził i zaplanował ewentualne zmiany i przeróbki.

Tomasz, Osiecz Wielki
Źródło opinii