#remont_dachu

Ładniejszy.
Szczelniejszy.
Bezpieczniejszy.

Dach nie tylko stanowi ważną rolę w wyglądzie zewnętrznym każdego domu. Dach to przede wszystkim ochrona przed czynnikami zewnętrznymi. Oferujemy pełną listę producentów, dostępnych w Polsce. Montujemy pokrycia dachowe odporne na każde warunki atmosferyczne.

Boniewo
działamy do 100km od siedziby firmy

Działamy

NA CZAS
W BUDŻECIE
DOKŁADNIE
KULTURALNIE
Nasze atuty
Prowadzimy oszczędną gospodarkę powierzonymi materiałami. Dbamy o to by wszystko umiejętnie wykorzystać.
Dysponujemy nowoczesnym i kompletnym sprzętem. Nie lubimy kompromisów. Działamy efektywnie.
Gwarantujemy czystość w trakcie trwania usługi oraz utylizację odpadów po skończeniu realizacji.

Wymianę i remont dachu na naszym domu zleciliśmy firmie Montaż Dach, której właścicielem jest pan Kamil Dzięcielewski. Już od pierwszego spotkania i pierwszych uzgodnień byliśmy przekonani, że dobrze trafiliśmy. Cierpliwie czekaliśmy na wyznaczony termin realizacji, który został dochowany. Właściciel firmy jak i jego pracownicy wykazali się solidnością, kreatywnością i wiedzą w zakresie powierzonych im prac. Profesjonalnie podchodzili do trudnych rozwiązań technicznych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi. Z tak zwaną "ręką na sercu" możemy polecić każdemu firmę Montaż Dach pana Kamila Dzięcielewskiego.

Zofia, Włocławek
Źródło opinii

Firma godna polecenia. Z czystym sumieniem wystawiam ocenę bardzo dobrą. Szef bardzo konkretny człowiek, sam nadzoruje pracę swoich pracowników, więc o błędach nie może być mowy. Praca wykonana solidnie i za przyzwoita cenę. Pracownicy firmy: grzeczni, mili, sumienni.

Andrzej, Osięciny
Źródło opinii

Bardzo dokładnie wykonana praca, czego brakowało innym dekarzom. Mogę jeszcze dodać staranność, uczciwość i sumienność, która jest bardzo ceniona przeze mnie u tego dekarza. Jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu.

Jarosław, Pocieszyn
Źródło opinii

Dach został wykonany szybko, solidnie i profesjonalnie. Cała ekipa to zgrani ludzie, znający się na swojej pracy. Bardzo dobre wyposażenie w sprzęt. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć zrobiony dach raz i solidnie.

Marzena, Boniewo
Źródło opinii